X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

 
 
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 6 مرداد‌ماه سال 1392 توسط علی ملکی

محتوای گزارش کارآموزی باید شامل خلاصه ای از مطالب مورد آموزش در این دوره باشد. این مطالب می‌تواند شامل شرح فرایند انجام کار ، توضیح دستگاه و تجهیزات و یا تجهیزات مورد مطالعه آن مرکز و نقد و بررسی آن باشد. جهت تدوین گزارش باید نکات زیر را مد نظر قرار  دهید.

1.       گزارش باید شامل قسمت‌های زیر باشد:

-         صفحه عنوان

-         فهرست مطالب، اشکال و جداول

-         مقدمه

-         فرآیند انجام کار

-         شرح دستگاه و تجهیزات

-         نتیجه‌گیری(نقد و بررسی)

-         منابع مورد استفاده

2.       شرح دستگاه و تجهیزات باید شامل ساختمان دستگاه، انواع ، راه‌اندازی و انجام کار، سرویس و نگهداری، نکات ایمنی باشد.

3.       کلیه منابع که در تهیه پروژه خود استفاده می‌کنید باید به صورت فایل جداگانه تحویل داده شود. (استفاده از منابع بیشتر بیانگر کیفیت کار بیشتر می‌باشد.)

4.       درصورتیکه در تهیه گزارش از کتاب‌ یا کتاب‌هایی استفاده گردد، باید نام و مشخصات کتاب به عنوان منبع آن کتاب ذکر شود.

5.       هنگام تدوین و شرح قسمت‌های مختلف و نحوه کار آن‌ها از شکل‌ها و تصاویر استفاده گردد. تصاویر باید واضح و با کیفیت ‌باشند. همچنین در زیر هر شکل ذکر شماره و عنوان آن ضروری است.

6.       جداول باید به صورت استاندارد و فاقد خطوط عمودی باشد. هر جدول باید دارای شماره و عنوان باشد که در بالای آن ذکر می‌شود.

7.       در پایان هر پاراگراف یا بخش شماره منبعی که از آن مطالب مورد نظر انتخاب شده ذکر گردد.

8.       متن پروژه حداقل در 100 صفحه A4 بدون کادر با رعایت حاشیه 3 سانتیمتر از هر طرف تهیه گردد.

9.       فایل گزارش به صورت فایل Word  و PDF با نام خودتان ذخیره و تحویل دهید. تهیه نسخه چاپی از گزارش کارآموزی منوط به درخواست استاد کارآموزی می‌باشد.

10.   درصورت داشتن سوال  و توضیحات بیشتر در این خصوص با استاد کارآموزی خود مشورت نمایید. 
تمامی حقوق این وبلاگ و مطالب آن متعلق به دکتر علی ملکی می‌باشد.

پیچک